MSI Vector 16 HX AI Ultra 7 255HX/16GB/1TB/Win11 RTX 5070Ti
Intel Core Ultra 7 255HX / 16GB RAM / 1TB SSD / RTX 5070TiMsiPlenti ID: 5122
Możliwy wykup.
Wysyłka do 24h
Zamów do 15:00 i odbierz dzisiaj!
Paczka w Weekend!
411
za miesiąc
Kaucja: 0zł
Wybierz min. okres wynajmu:
Loading
Darmowa ochrona Plenti Care Basic
W razie zniszczenia lub uszkodzenia pokrywamy do 80% wartości szkody.
Nie pobieramy kaucji
Zmień okres w trakcie
Możesz wydłużyć minimalny okres i płacić mniej.
Automatyczne przedłużenie
Bez zwrotu - wynajem trwa o kolejny miesiąc w tej samej cenie.
Szczegóły produktu
Specyfikacja
1.80-5.20 GHz 20 rdzeni 20 wątków 36MB cache Intel Core Ultra 7 255HX
16 GB DDR5 maks. 96 GB 5600 MHz
Moc karty graficznej (TGP)
maks. moc 140 W
Złącza
System operacyjny
Microsoft Windows 11 Home
Łączność
LAN 2.5 Gb/s Wi-Fi 7 Bluetooth 5.4
Wysokość
28.6 mm wysokości
Szerokość
357 mm szerokości
Przekątna ekranu
16"
Pamięć wewnętrzna
1000 GB M.2 PCIe
NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 12 GB GDDR7
Głębokość
284 mm głębokości
LED IPS
2560 x 1600 (WQXGA)
240 Hz
Plenti ID
5122
Opis
MSI Vector 16 HX AI Ultra 7 255HX/16GB/1TB/Win11 RTX 5070Ti – moc i precyzja dla profesjonalistów
Niezrównana wydajność i AI-ready
Idealne narzędzie do tworzenia i projektowania
Ekran WQXGA 16" (2560 x 1600 px) z częstotliwością odświeżania 240 Hz i pokryciem DCI-P3 wiernie odwzorowuje kolory. Docenisz precyzję detali i płynność obrazu podczas pracy z grafiką czy montażu wideo. Wielokolorowe podświetlenie klawiatury uprzyjemnia pracę także po zmroku.
Wydajne chłodzenie i maksymalna moc
System Cooler Boost 5 z dwoma wentylatorami oraz wieloma ciepłowodami zapewnia optymalną temperaturę podzespołów, nawet pod maksymalnym obciążeniem (do 240 W z technologią MSI OverBoost Ultra). Dzięki temu CPU i GPU pracują stabilnie podczas najbardziej wymagających zadań.
Wszechstronne możliwości łączności
Kluczowe specyfikacje techniczne
  • Procesor: Intel Core Ultra 7 255HX (20 rdzeni, 20 wątków)
  • Pamięć RAM: 16 GB DDR5 5600 MHz (maks. 96 GB)
  • Dysk: 1TB SSD M.2 PCIe
  • Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5070Ti, 12 GB
  • Ekran: 16" WQXGA, 240 Hz, matowy IPS, DCI-P3